Nick: misskatie0
Wiek: 34
Miasto: lubuskie Wojewodztwo: Lubuskie
Ostatnie logowanie: 12 dn. 7 godz. 1 min. temu Rejestracja: 12 dn. 7 godz. 5 min. temu

Opis: Nazywam się Katie Higgins. Miałem szczęście, że dziś widziałem twój profil. Twój profil wygląda fantastycznie i cudownie. Chciałbym się z tobą skontaktować i jestem bardzo szczęśliwy, jeśli możesz mi odpisać. Obiecuję ci wysłać wszystkie moje piękne zdjęcia i wiem, że je polubisz. Skontaktuj się ze (...)

Nick: DyskretnaP
Wiek: 37
Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 54 dn. 22 godz. 38 min. temu Rejestracja: 54 dn. 22 godz. 41 min. temu

Opis:

Nick: Jana75
Wiek: 44
Miasto: Gorzow Wielkopolski Wojewodztwo: Lubuskie
Ostatnie logowanie: 57 dn. 9 godz. 17 min. temu Rejestracja: 58 dn. 10 godz. 33 min. temu

Opis: Jestem Ukrainką, która mieszka w Polsce od 2015 w Gorzowie Wielkopolskim. Jestem miłą , spokojną i romantyczną osobą, która jednocześnie jest wesoła i towarzyska. Lubię gotować oraz tworzyć atmosferę domu, w którym przyjemnie się przybywa i wypoczywa.

Nick: agusx11
Wiek: 23
Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 75 dn. 6 godz. 38 min. temu Rejestracja: 75 dn. 6 godz. 39 min. temu

Opis: Mam na imię Agnieszka .Jestem energiczną i towarzyską dziewczyną. Jestem otwarta na bliskie znajomości. Zapraszam do znajomości. Tylko poważne propozycje.Kontakt oraz więcej gorących fotek tylko przez ten serwis czatzdziewczynami.pl Odezwij się do agusx69 czekam na Ciebie!

Nick: oivia88
Wiek: 25
Miasto: Łódź Wojewodztwo: Lódzkie
Ostatnie logowanie: 84 dn. 6 godz. 50 min. temu Rejestracja: 84 dn. 6 godz. 54 min. temu

Opis: Hej, z tej strony Olivia 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta bez kompleksów i nałogów. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i dobry charakter, wygląd da mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowany osoby zapraszam do ko (...)


Strona: 1 / 4Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do strony: [1]234własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa