PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z POMOCĄ JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ TU ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE TO ZNAJDZIESZ KONTAKT DO ADMINISTRATORA


PYT: Jak mam całkowicie usunąć konto z systemu ?

ODP: Proszę przejść do menu -> MOJE KONTO -> USTAWIENIA -> USUNIĘCIE KONTA Z SYSTEMU następnie podać swoje aktualne hasło - konto zostanie usuniete. Uwaga operacja ta jest nieodwracalna.

PYT: Po poprawnym zalogowaniu się w systemie i przejściu na kolejną stronę w serwisie otrzymuję komunikat iż nie jestem zalogowany ???

ODP: Aby system mógł utrzymać informacje o poprawnej autoryzacji należy w przeglądarce Internet Explorer w menu NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka ZABEZPIECZENIA pole POZIOM ZABEZPIECZEŃ DLA TEJ STREFY (Internet) -> proszę ustawić poziom zabezpieczeń ŚREDNI (tak jak to jest ustawione podczas instalacji systemu) lub ŚREDNIO-NISKI.

Dodatkowo proszę usunąć pliki tymczasowe przeglądarki Internet Explorer -> NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka OGÓLNE pole TYMCZASOWE PLIKI INTERNETOWE przycisk USUŃ.

Proszę również sprawdzić czy nie jest włączone korzystanie z serwera proxy (NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka POŁĄCZENIA -> przycisk USTAWIENIA SIECI LAN -> pole SERWER PROXY opcja "Użyj serwera proxydla sieci LAN" nie powinna być zaznaczona).

PYT: W podglądzie mojego profilu w punkcie "Ilość odpowiedzi na ofertę" jest od kilku dni "1", a żadnego listu nie otrzymałem ?

ODP: Wiadomość do Ciebie wysłała osoba, której zostało zablokowane konto przez administratora serwisu - w takim przypadku usuwane są wszystkie wiadomości wysłane przez tą osobę - licznik w Twoim profilu pozostaje bez zmian lecz wiadomość zostaje usunięta bez względu czy została odczytana czy też nie.

PYT: Przed chwilą dodałam zdjęcie kiedy będzie ono widoczne dla innych ?

ODP: Wszystkie zdjęcia oraz wszelakie zmiany w profilach muszą zostać zaakceptowane przez administratora systemu - jak na pewno się domyślasz dziennie jest to kilkaset operacji tego typu. Ze względu na ilość zmian czasami weryfikacja zdjęcia trwa minutę, ale w pewnych okolicznościach nasilonego ruchu może potrwać kilka godzin.

PYT: Przed chwilą dodałem zdjęcie i otrzymałem komunikat, że czeka ono na akceptacje przez administratora - po minucie dla odmiany system informuje mnie iż nie mam dodanego zdjęcia.

ODP: Jeżeli zaistniała taka sytuacja to dodałeś zdjęcie, które nie jest zgodne z regulaminem lub z wymaganiami systemu. Najczęściej dodawane są zdjęcia aktorów, erotyczne, śmieszne grafiki, itp. - niestety nie jest to zgodne z zasadami randkomat.pl i weryfikujący je administrator usunął je z systemu. Na załączonym zdjęciu musi być Twój wizerunek a nie pieska czy kotka :-) W przeważającej większości użytkownicy załączają poprawne fotki i nie mają tego typu problemów.

PYT: Czemu konto jednej z osób z którą prowadziłem korespondencje zoatało zablokowane przez administra ?

ODP: Odpowiedz jest jedna za złamanie regulaminu lub reguł obowiązujących w systemie randkomat.pl. Konta za takie przewinienia blokowane są permanentnie (bez możliwości odblokowania). Administratorzy nie udzielają dodatkowych informacji w temacie zablokowanych kont !!!

PYT: Co to jest czarna lista ?

ODP: Osobę którą dodasz do czarnej listy nie bedzie mógła wysyłać wiadomości do Ciebie oraz dopisywać się do Twojej księgi gości.

PYT: Wysyłam wiadomości do jednego z użytkowników rendkomatu ale nie pojawiają się one w WYSŁANYCH WIADOMOŚCIACH ?

ODP: Osoba do której chcesz wysłać wiadomość dodała Cie do czarnej listy a więć nie bedziesz mógł wysyłać do niej wiadomości oraz dopisywać się do księgi gości.

PYT: Nie mogę dodać wpsiu do księgi gości jednej z osób mającej konto w waszym systemie ?

ODP: Osoba do której chcesz wpisać się do księgi gości dodała Cie do czarnej listy a więć nie bedziesz mógł wysyłać do niej wiadomości oraz dopisywać się do księgi gości.

PYT: Nie mogę się wpisywać do księgi gości pomimo ze nie jestem na czarnej liście danej osoby ?

ODP: Wpisów do księgi gości tego samego użytkownika można dokonywać nie częściej niż raz na tydzień, dodając wpisy częściej będą one ignorowane przez system i nie będą widoczne w księdze gości. Pamiętaj do wymiany korespondencji służy opcja "NAPISZ WIADOMOŚĆ".

PYT: Jak mogę usunąć osobe z mojej czarnej listy ?

ODP: Proszę się załogować a następnie w menu MOJE KONTO -> POCZTA -> CZARNA LISTA - odszukaj osobę na liście i kliknij w link usuń.

PYT: Chciałbym zmienić opis pojawiający się na mojej stronie. Jak to zrobić ?

ODP: Proszę wejść w menu MOJE KONTO -> MOJA STRONA -> EDYCJA DANYCH następnie wprowadzić stosowne zmiany zatwierdzając je przyciskiem ZAKTUALIZUJ MOJE DANE.

PYT: W jaki sposób powiększyć istniejące już na stronie zdjęcie lub je zamienić na inne ?

ODP: Dodając zdjęcie jest ono automatyczne skalowane do rozmiaru 400 px - załączając zdjęcie w orientacji pionowej trzeba się liczyć, iż zostanie ono przy takiej obróbce znacznie "odchudzone" i zmniejszone. Rozsądnym wyjściem jest więc dołączenie zdjęcia o orientacji poziomej, które po przeskalowaniu będzie lepiej wpasowane (większe) i tym samym czytelniejsze dla odwiedzających. Aby zmienić aktualnie dodaną fotkę wystarczy użyć formularza znajdującego się pod zdjęciem - tego samego, którym po raz pierwszy zdjęcie było dodawane do systemu.

PYT: Wysłałem odpowiedz do jednego z użytkowników systemu teraz przeglądając elementy wysłane klikając na jego profilu mam taki komunikat "Strona tego użytkownika nie jest aktywna". Czy mój list dojdzie ?

ODP: TAK

PYT: Zapomniałem hasła co teraz mam zrobić ?

ODP: Prosze się użyć tego formularza

PYT: Jedna z osób zarejestrowanych w randkomacie wysyła do mnie obraźliwe wiadomości oraz robi wulgarne wpisy w mojej księdze gości co mam zrobić ?

ODP: Proszę nie usuwać wpisów oraz niechcianych wiadomości a o fakcie takiego zachowania proszę poinformować administratora systemu do którego kontakt znajdziesz na dole tej strony - w informacji podaj nr takiej wiadomosci. Osoba zachowująca się niestosownie zostanie usunięta z systemu po tej operacji możesz usunąć wszystkie niechciane wpisy ze swojej księgi gości oraz usunąć obraźliwe wiadomości.

PYT: Jak mam napisać wiadomość do osoby która mnie zainteresowała ?

ODP: Wejdź w ofertę tej osoby - w prawym górnym rogu pod menu głównym znajdziesz linki umożliwiające wysyłanie nowych wiadomości, dodawanie tej osoby do Twojej listy kontaktów, przeglądanie księgi gości.PYT: Dokonałem wpłaty - kiedy moje konto będzie aktywne ?

ODP: System sprawdza wpłaty od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00 i jeżeli Twoja wpłata będzie na naszym koncie dostęp zostanie przydzielony. Wpłaty dokonane z mBanku docierają na nasze konto natychmiast, dokonane w innych bankach do 3 dni. Wpłaty na poczcie docierają w okresie 2-7 dni od daty wysyłki. Jeżeli w przeciągu 7 dni od daty dokonania wpłaty nie zostanie przydzielony Ci dostęp skontaktuj się z administratorem.

PYT: Proszę o wyjaśnienie zwrotu:"unikalne odwiedziny" na czym polega ta funkcja?

ODP: Funkca zapobiega sztucznemu nabijaniu licznika odwiedzin a przez to zajmowaniu wyższych pozycji w rankingu najpolularniejszych randkowiczów poprzez ponowne ładowanie strony profilu. Dokładniej - wizyta jednej osoby jest zaliczana jako +1 niezaleznie ile razy taka osoba odświeży stronę profilu w ciagu jednego dnia.

PYT: Czemu od dnia dzisiejszego musze opłacić abonament za przesyłanie wiadomości ?

ODP: Zgodnie z informacją rozesłaną do wszystkich użytkowników randkomat.pl od dnia 1 lutego 2005 zostały wprowadzone opłaty. Wszystkie osoby zarejestrowane przed tą datą otrzymały darmowy dostęp w okresie promocyjnym. Jeżeli otrzymujesz komunikat o konieczności wniesienia abonamentu oznacza to, iż czas promocji dla Twojego konta dobiegł końca. Czas promocji wyliczany jest przez system automatycznie - im wcześniej zarejestrowałeś się w naszym systemie tym okres promocyjny trwa dłużej. Do końca roku wszyscy (aktualni i nowi) użytkownicy powinni opłacić abonament jeżeli chcą korzystać z możliwości wysyłania wiadomości do innych użytkowników randkomat.pl

Proszę równiez nie wysyłać petycji, pytań, bluzgów i propozycji w sprawie darmowego randkomatu - sprawa wygląda następująco albo wprowadzimy opłaty albo zamkniemy serwis. Mamy nadzieje ze nasza dotychczasowa praca znajdzie uznanie a opłata w wysokości 9 groszy dziennie nie bedzie przeszkodą w funkcjonowaniu serwisu.

PYT: Nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie co mam teraz zrobić ???

ODP: Proszę dokładnie opisać swój problem i wysłać to pytanie do administratora systemu klikając w ten link -> POCZTA DO ADMINA

Pamiętaj zadając pytanie na które jest już odpowiedz w tej pomocy nie otrzymasz odpowiedzi !!!własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa