Jana75Nick: Jana75 Wiek: 44

Miasto: Gorzow Wielkopolski Wojewodztwo: Lubuskie
Ostatnie logowanie: 203 dn. 9 godz. 44 min. temu

Opis: Jestem Ukrainką, która mieszka w Polsce od 2015 w Gorzowie Wielkopolskim. Jestem miłą , spokojną i romantyczną osobą, która jednocześnie jest wesoła i towarzyska. Lubię gotować oraz tworzyć atmosferę domu, w którym przyjemnie się przybywa i wypoczywa.

agusx11Nick: agusx11 Wiek: 23

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 221 dn. 7 godz. 4 min. temu

Opis: Mam na imię Agnieszka .Jestem energiczną i towarzyską dziewczyną. Jestem otwarta na bliskie znajomości. Zapraszam do znajomości. Tylko poważne propozycje.Kontakt oraz więcej gorących fotek tylko przez ten serwis czatzdziewczynami.pl Odezwij się do agusx69 czekam na Ciebie!

oivia88Nick: oivia88 Wiek: 25

Miasto: Łódź Wojewodztwo: Lódzkie
Ostatnie logowanie: 230 dn. 7 godz. 16 min. temu

Opis: Hej, z tej strony Olivia 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta bez kompleksów i nałogów. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i dobry charakter, wygląd da mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowany osoby zapraszam do ko (...)

moniczka2019Nick: moniczka2019 Wiek: 27

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 266 dn. 21 godz. 17 min. temu

Opis: Hej, szukam sympatycznego, ciepłego mężczyzny w wieku 19-35 do wspólnego ogrzewania w te chłodne wieczory. Mam 27 lata, zgrabna, ładna. Zainteresowany? Bardzo proszę o kontakt tylko zdecydowanych panów. Jeśli mi się spodobasz, nie pożałujesz ;) Mam profil na serwisie: www.hotsuczka.club/moniczka21 (...)

bierzkarolineNick: bierzkaroline Wiek: 20

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 267 dn. 4 godz. 59 min. temu

Opis: Karolina 20 lat, pewna siebie kobieta od niedawna zaczęłam się spotykać... Nie uważam, że to coś złego a jeśli jestem w stanie ciebie akurat zadowolić lub chcesz poznać się bliżej możesz pisać do mnie na mojej stronie kontaktowej: link na moim profilu !!! Dodaj tam: bierzkaroline i napisz do mnie (...)


<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 3 / 8Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do strony: 12[3]45678


własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa