Nick: Lena555 Wiek: 36

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 1 dn. 58 min. temu

Opis: Wrażliwa, delikatna, skromna. Mająca swoje zdanie i poglądy.Szanująca zdanie i wybory innych ludzi. Szczera i nieśmiała.Poznajcie i oceńcie:-) Szukam drugiej połówki do stworzenia stabilnej relacji partnerskiej. W wolnych chwilach rozwijam swoje zainteresowania.Uwielbiam słuchać muzyki,długie spacer (...)

Nick: Jana75 Wiek: 44

Miasto: Gorzow Wielkopolski Wojewodztwo: Lubuskie
Ostatnie logowanie: 176 dn. 23 godz. 16 min. temu

Opis: Jestem Ukrainką, która mieszka w Polsce od 2015 w Gorzowie Wielkopolskim. Jestem miłą , spokojną i romantyczną osobą, która jednocześnie jest wesoła i towarzyska. Lubię gotować oraz tworzyć atmosferę domu, w którym przyjemnie się przybywa i wypoczywa.

Nick: misskatie0 Wiek: 34

Miasto: lubuskie Wojewodztwo: Lubuskie
Ostatnie logowanie: 131 dn. 20 godz. 59 min. temu

Opis: Nazywam się Katie Higgins. Miałem szczęście, że dziś widziałem twój profil. Twój profil wygląda fantastycznie i cudownie. Chciałbym się z tobą skontaktować i jestem bardzo szczęśliwy, jeśli możesz mi odpisać. Obiecuję ci wysłać wszystkie moje piękne zdjęcia i wiem, że je polubisz. Skontaktuj się ze (...)

Nick: Ilonalove Wiek: 23

Miasto: Warszava Wojewodztwo: Dolnośląskie
Ostatnie logowanie: 30 dn. 19 godz. 2 min. temu

Opis: Sex


<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 2 / 2

Przejdź do strony: 1[2]własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa