mysteriousmoonNick: mysteriousmoon / mysteriousmoon.randkomat.pl
Pleć: Mężczyzna Kraj: Polska Województwo: Śląskie Miasto: Będzin

Wiek: 41 Wzrost: 184 Włosy: Ciemny blond Oczy: Niebieskie

Wykształcenie: Wyższe Papierosy: NIE - osoba niepaląca Alkohol: Tylko okazjonalnie

Szuka: kobiet, przyjaźni, miłosci, seksu
Stan cywilny: Kawaler/Panna
Mam dzieci: NIE
Chce dzieci: NIE

GG (Gadu Gadu): brak

Ostatnie logowanie: 427 dn. 11 godz. 7 min. temu

Ilość odwiedzin tej strony: 3262
Ilość odpowiedzi na ta ofertę: 11

O mnie: Po pierwsze: proszę juz nie komentować tego zdjęcia, wiem ze jest fajne. A po drugie... Ech, gdy nie miałem zdjęcia, a miałem za to pięknie wypełniony profil, w którym wręcz błagałem aby ktoś się mna zainteresował(byłem w bardzo cięzkiej sytuacji zyciowej)to mało która zajrzała na mój profil, a napisać, to juz prawie zadna. Natomiast teraz gdy zamieściłem zdjecie, to prawie kazda by chciała. I to niby my męzczyźni jesteśmy wzrokowcami, tak? Wy nie?
Kilka słów o mnie: muszę rozczarować kobiety, które naogladały się filmów i wierza ze trafi im się ktoś wyjatkowy.
Nie ma wyjatkowych (choć niektórzy próbuja takich udawać)Kazdy jest tylko zwykłym człowiekiem. I ja tez. Mam swoje wady i zalety. Ale te wady nie sa tak straszne aby nie mozna było ich zaakceptować. A więc myslę ze jestem do przyjęcia.

Idealny partner: Tutaj powinienem napisać ze szukam po prostu kobiety i to powinno wystarczyć. Niestety gdy słucham słownictwa i obserwuję zachowanie dzisiejszych kobiet, to napawa mnie to raczej obrzydzeniem, niz chęcia poznania takiej osoby. Kobieta to powinna być dama. Przede wszystkim kulturalna i skromna, bo tago najbardziej brakuje dzisiejszym kobietom.
Lojalność takze ma tutaj kluczowe znaczenie, bo kobiety sa wręcz przerazajaco mało lojalne. Zwiazek, to nie jest, jak się wielu kobietom wydaje, coś w rodzaju znajomości kolezeńskiej, która mozna w kazdej chwili zerwać. Zwiazek to (śmiertelnie) powazna sprawa. Jeśli wchodzi się z kims w zwiazek, to trzeba to uszanować i robić wszystko aby zwiazek przetrwał, a druga połówka była zadowolona.
Ps: interesuje mnie osoba tylko i wyłacznie bez prawa jazdy! Nie dotykajaca się pojazdów mechanicznych, ani innych rzeczy, zawodów lub zajęć, których nie ma prawa dotykać się kobieta.
Jeśli spełniasz te oczekiwania, to pisz. Jeśli nie, to nie komentuj, ani nie pytaj dlaczego tak, a nie inaczej, bo szkoga mojego i twojego czasu.

ZOBACZ KTO OBSERWUJE MYSTERIOUSMOON | ZOBACZ KOGO OBSERWUJE MYSTERIOUSMOON

obserwujacy użytkownika mysteriousmoon (ostatnio dodani)

DyskretnaPkatie65

© 2003-2004 by randkomat.pl - super randki - fajni ludzie - ekstra zabawa - twoja randka

własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa